يکشنبه, 10 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۲:۳۵:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ 
  • کد خبر : ۲۰۳۵۸۴
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر در جلسه هماهنگی ثبت‌نام مشمولان سهام عدالت:
كمیسیون مجلس شورای اسلامی برای ثبت نام ۷ میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت در كل كشور طرحی مورد تصویب قرار داده است كه به دولت برای جاماندگان مجوز ثبت نام می‌دهد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر در حاشیه جلسه هماهنگی ثبت‌نام مشمولان سهام عدالت از همه سهامداران عدالت استان بوشهر خواست با رعایت پروتکل بهداشتی و بیشتر به صورت غیرحضوری و از طریق اینترنت خانگی با مراجعه به سامانه سجام نسبت‌به ثبت‌نام اقدام کنند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با بیان اینکه ۵۰ درصد جمعیت استان بوشهر دارای سهام عدالت هستند گفت: پس از آزادسازی سهام عدالت در نیمه نخست اردیبهشت‌ماه امسال، نخستین اقدام این بود که از سهام‌داران خواسته شد تا روش مستقیم یا غیرمستقیم سهام‌داری خود را تعیین کنند.
رسول زارعی افزود: کسانی‌که در تعیین روش سهام‌داری هیچ اقدامی نکرده‌اند، روش غیرمستقیم برای آن‌ها لحاظ شده است.
وی با تاکید بر اینکه سهامدارانی که روش غیرمستقیم سهام عدالت را انتخاب کردند باید در سامانه سجام  ثبت‌نام کنند عنوان کرد: افرادی‌که ثبت‌نام کنند از مزایای سهام عدالت بهره‌مند خواهند شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر از همه سهامداران عدالت استان بوشهر خواست با رعایت پروتکل بهداشتی و بیشتر به صورت غیرحضوری و از طریق اینترنت خانگی با مراجعه به سامانه سجام نسبت‌به ثبت‌نام اقدام کنند.
وی در خصوص وضعیت جاماندگان از دریافت سهام عدالت نیز بیان کرد: کمیسیون مجلس شورای اسلامی  برای  ثبت نام ۷ میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت در کل کشور طرحی مورد تصویب قرار داده است که به دولت برای جاماندگان مجوز ثبت نام می‌دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر نیز در این جلسه با اشاره به برنامه‌ریزی برای ثبت نام سهام‌داران سهام عدالت در سامانه سجام عنوان کرد: برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تاکید می‌شود ثبت نام غیرحضوری و اینترنتی از طریق سامانه سجام انجام شود.
وی، مجموعه سهام‌داران سهام عدالت در کشور را ۴۹ میلیون نفر دانست و افزود: از این تعداد ۶۱۰ هزار نفر سهام‌دار سهام عدالت در استان بوشهر است که ۳۷۳ هزار سهام‌دار به روش غیرمستقیم ثبت‌نام کرده‌اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: سهام‌دارانی که روش غیرمستقیم مدیریت سهام را انتخاب کرده‌اند، به منظور برخورداری از مزایا و امتیازات آن در سامانه سجام ثبت نام کنند.
وی، شرکت در انتخاب هیئت مدیره مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری، دریافت تسهیلات بانکی و تخصیص سود سهام را از ویژگی‌ها و مزایای ثبت نام در سامانه سجام دانست.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0