يکشنبه, 10 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۱:۵:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ 
  • کد خبر : ۲۰۰۸۸۱
با حضور مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد و دارایی
اولین درمانگاه بانك ملی ایران در استان بوشهر افتتاح شد
اولین درمانگاه بانک ملی در استان بوشهر با حضور دکتر سخن‌دان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری بانک ملی ایران و مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد و دارایی در استان بوشهر آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی: اولین درمانگاه بانک ملی در استان بوشهر با حضور دکتر سخندان مدیر امور بیمارستان و دانشکده پرستاری بانک ملی ایران و مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد و دارایی در استان بوشهر آغاز به کار کرد.

در این مراسم دکتر سخن‌دان ضمن افتتاح اولین درمانگاه بانک ملی ایران در بوشهر که به طور موقت در ساختمان اداره امور شعب مستقر می باشد، از آزمایشگاه ها و داروخانه های طرف قرارداد بعنوان مراکز خدمات درمانی بیمارستان بانک بازدید کرد.

ایشان در ادامه این مراسم ططی سخنانی کوتاه بیان داشتند: بانک ملی ایران با تکیه بر اعتماد مردم ایران و با تلاش تک تک همکاران هر روز بر کیفیت خدمات بیمارستانی و توسعه آن می افزاید. ایشان افزودند که برنامه های ارتقاء کیفیت درمانی برای همکاران و مردم در دستور کار قرار گرفته و به دستور مدیر عامل بانک، تمام تلاش مدیران و مسئولان بانک جلب رضایتمندی همکاران و خانواده آنها متقاضی خدمات درمانی در کشور است. فراهم کردن رفاه بیماران، تسهیل ارایه مشاوره های پزشکی، ایجاد درمانگاه ها به منظور جلوگیری از مراجعات غیر ضروری به مراکز درمانی و… از اولویت های بیمارستان و دانشکده پرستاری بانک است که با رویکرد افزایش رضایتمندی بیماران و بهبود کیفیت خدمات اجرایی می شوند

در ادامه این مراسم زراعت گر رئیس اداره امور شعب استان بوشهر نیز ضمن تقدیر از توجه ویژه مدیرعامل محترم بانک جناب آقای دکتر حسین زاده و اعضای محترم هیات مدیره و مدیر محترم امور بیمارستان، آغاز فعالیت این درمانگاه تخصصی را برای همکاران استان بسیار حائز اهمیت دانست.

گفتنی است با آغاز به کار این درمانگاه تعدادی از کارکنان بانک ملی مورد غربالگری قلب و عروق قرار گرفتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0