چهارشنبه, 13 اسفند 1399
  • ساعت : ۹:۴۴:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ 
  • کد خبر : ۱۹۴۷۱۱
گزارش مدیر کل امور اقتصادی و دارایی از میزان تحقق درآمدهای وصولی سال 98
در جلسه ستاد درآمد استان بوشهر
رسول زارعی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی ضمن تشکر از اعضا اصلی وصول درآمد در استان، با ارائه گزارش یک‌ساله 98 یادآور شدند که سهم استان بوشهر در این سال طبق رقم مصوب بودجه، مبلغی در حدود 33 هزار میلیارد ریال بوده است، که مالیات حدود 93.2 درصد و سایر درآمد‌ها 6.8 را به خود اختصاص داده‌اند.

اولین جلسه ستاد درآمد استان بوشهر در روز 24 اردیبهشت 1399 به ریاست رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در سالن آن سازمان برگزار گردید. در این نشست اعضا گزارش درآمدهای وصولی سال 98 و دو ماهه سال 99 را ارائه نمودند. رسول زارعی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی ضمن تشکر از اعضا اصلی وصول درآمد در استان، با ارائه گزارش یک‌ساله 98 یادآور شدند که سهم استان بوشهر در این سال طبق رقم مصوب بودجه، مبلغی در حدود 33 هزار میلیارد ریال بوده است، که  مالیات حدود 93.2 درصد و سایر درآمد‌ها 6.8 را به خود اختصاص داده‌اند.

بر این اساس با توجه به عملکرد مناسب اداره کل امور مالیاتی طی سال 98، استان بوشهر موفق شده 104 درصد درآمد را وصول نماید که بالاتر از رقم پیش بینی سال بودجه‌ای بوده است.

ایشان با بیان اینکه در سال 99 برای درآمدهای استانی افزایش بالای 50 درصدی پیش‌بینی شده است، ابراز امیدواری کردند بتوان با عملکرد مناسب دستگاه‌های وصول کننده درآمد، این امر را تحقق بخشید. مدیر کل امور اقتصادی و داریی سهم اداره کل مالیاتی را حدود 96.1 درصد و سایر درآمدها را 3.9 درصد اعلام نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0